OVER NEOS Direct Lending

“NEOS biedt bedrijven ruime financieringsmogelijkheden en onderscheidt zich door een combinatie van snelheid in handelen, flexibiliteit in invulling van de financiering en persoonlijke aandacht. We laten ons daarbij niet leiden door algemene macro en sector visies maar beoordelen het potentieel van elk bedrijf op zich”

— Quirijn Haak

Direct Lending heeft de laatste jaren een stevige plaats in het financieringsspectrum ingenomen. Ondernemers staan open voor nieuwe aanbieders in het financieringslandschap, en NEOS zal haar positie als Direct Lender verder uitbreiden. NEOS Direct Lending heeft de afgelopen jaren bijna 200 bedrijven financiering kunnen bieden en is daarmee de grootse direct lender in Nederland en België.

Een netwerk aan professionele beleggers

Anders dan andere aanbieders, kiest NEOS voor samenwerking met professionele en institutionele beleggers. Dit stelt ons in staat om een betrouwbare speler in de markt te zijn en blijven. Partijen voor wie wij mogen werken zijn onder andere Bedrijfspensioenfonds voor de Detailhandel, NIBC, private equity belegger KKR uit de USA en vermogensbeheerder Schroders uit het Verenigd Koninkrijk.

 
 

 
2018-01-14T18_43_28.647Z_e7d8940616c43e03894aefe1db13009c-cropped-0-293-7890-2830_1920x640.crop.b-f....jpg
 

Team

Quirijn Haak, CEO, qhaak@neosdirect.com

Guido Buurlage, CFO, gbuurlage@neosdirect.com

Nick van Hagen, General Counsel, nvanhagen@neosdirect.com

Koen Tabak, CRO, ktabak@neosdirect.com

Michiel de Leeuw, Business Development, mdeleeuw@neosdirect.com

Franck Hoppenbrouwers, Senior Debt Investment Manager, fhoppenbrouwers@neosdirect.com

Justin Toet, Debt Investment Manager, jtoet@neosdirect.com

Ruud van Dijck, Senior Debt Investment Manager, rvandijck@neosdirect.com

Ans Dijksterhuis, Senior Debt Investment Manager, adijksterhuis@neosdirect.com

Vincent Vijfhuizen, Portfolio risk analyst, vvijfhuizen@neosdirect.com

Esther Pauw, Assistant, epauw@neosdirect.com